Projeksiyon Lambası

Bünyesinde teknik servis ve projeksiyon cihaz satış hizmetlerini bulunduran firmamız bu özelliklerinide kendisinde tecrübe ederek, Tüm marka ve modellerde her zaman stok garantili projeksiyon lambaları satışı yapmaktadır.

  Hizmetler

Projeksiyon Servisi

Firmamız görüntü cihazları tamiri üzerinde uzun yıllar çalışma yapmış ve bu konuda yeterli deneyime ve uzman kadroyla sahip olan bir projeksiyon firmasıdır. Güvenimizi sağlayan en büyük etken ise verdiğimiz onarım hizmetlerinin tamamıyla gereken kalitede olmasıdır. Yeterli donanımlı ekipmanlarımız ve her zaman kendini yenileyen teknik kadromuz ile projeksiyon tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Betavizyon Projeksiyon olarak cihazlarınızda yapılan arıza tespit işlemi ücretsizdir.

  Hizmetler

Projeksiyon Bakımı

Projeksiyon cihazları kullandığı ortama ve zamana bağlı olarak bulunduğu ortamdaki toz parçacıkları sürekli çalışan fanlar aracılığı ile cihaz içerisindeki tüm optik üniteye ulaşır. Işığın bu mercek ve lenslerden geçmesinden dolayı kirli bir cihazda görüntü hiçbir zaman ilk günki gibi olmaz. Projeksiyon bakımıyla cihazınızı ilk günki haline getiriyoruz.

  Hizmetler